OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Chciała odebrać sobie życie

Dawid Bilski | 26.01.2015
Chciała odebrać sobie życie
fot. Wojciech Tarchalski

Szczęśliwym finałem zakończyły się wczoraj poszukiwania 39-letniej kobiety, która zamierzała targnąć się na swoje życie. Szybka reakcja najbliższej rodziny, pozwoliła policjantom na odnalezienie mieszkanki powiatu ostrowskiego. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.


Wczoraj około godz. 18:00 39-letnia kobieta powiadomiła telefonicznie swojego brata, że chce odebrać sobie życie. Zaskoczony taką informacją mężczyzna zachował zimną krew i przede wszystkim nie zlekceważył słów siostry. Powiadomił o dziwnym telefonie rodzinę, próbując nawiązać jakikolwiek kontakt ze siostrą. Obawiając się od dalsze losy siostry mężczyzna zawiadomił Policję.


Na miejsce skierowany został patrol z Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Ustalono rysopis i ubiór kobiety. Dyżurny natychmiast przekazał komunikat wszystkim patrolom na terenie miasta i powiatu. Policjanci cały czas próbowali nawiązać kontakt telefoniczny z kobietą. W końcu po wielu próbach udało się, lecz kontakt z nią był utrudniony. Policjantom udało się dowiedzieć, że kobieta jest w Ostrowie Wlkp.

Chwilę później policjanci z ogniwa patrolowego zauważyli na jednej z ulic kobietę odpowiadającą

rysopisowi poszukiwanej 39-latki. Była ona w stanie silnego wzburzenia i ciężko było z nią nawiązać rozmowę. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy do ostrowskiego szpitala.


Policjanci przy każdym tego typu zgłoszeniu przystępują niezwłocznie do poszukiwań. Trzeba pamiętać, że niebagatelną rolę w tych sytuacjach odgrywa czas. Im szybsza reakcja, tym większe prawdopodobieństwo, że podejmowane przez policjantów działania pozwalają na uniknięcie tragedii.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę