OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Centra i Ostrovia 1909 po 3:1

Dawid Bilski | 25.01.2015

W niedzielę pierwsze mecze sparingowe w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligi rozegrały zespoły Centry i Ostrovii 1909. Ostrowianie zanotowali identyczne rezultaty.

Biało-czerwoni pokonali Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1 po trafieniach Tomasza Kempińskiego, Michała Giecza i Michała Janosia. W drugiej części meczu w Ostrovii 1909 zagrali trzej testowani zawodnicy: bramkarz Mateusz Wronecki (Astra Krotoszyn, 18 lat) oraz gracze ofensywni Patryk Adamski (Huragan Szczury, 19 lat) i Aleksander Majerz (KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie, 19 lat).

Ostrovia 1909 – Pogoń N.S. 3:1 (2:0)
Bramki:
Tomasz Kempiński (10’), Michał Giecz (11’), Michał Janoś (78’)

I połowa: Peksa, - Wachowiak, Jędrzejak, Błaszczyk, Sobczak, Perz, Rusek, Michalski,, Szymanowski, Giecz, Kempiński.
II połowa: Wronecki - Jędrzejak, Wachowiak, Błaszczyk (65’ Rusek), Krawczyk, Kaczmarek, Sipurzyński, Kucharski, Janoś, Majerz, Adamski.

W takich samych rozmiarach zwycięstwo zanotowała Centra nad Polonią Kępno. Do siatki rywali trafiali Szymon Strączkowski, Karol Płokarz i Piotr Skrzypczak.

W sobotę natomiast podopieczni Marka Wojtasiaka rywalizowali w XIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów im. gen. Edwarda Pastuszka w Pleszewie, zajmując trzecie miejsce.

LKS Centra - Polonia Kępno 3:1

Bramki dla Centry zdobyli: Szymon Strączkowski, Karol Płokarz i Piotr Skrzypczak.
Wyjściowy skład: Żółtek - Wandzel, Piróg, Adamiak, Sowiński, Michalski, Garbarek, Ponitka, Pacyński, M. Kucharski, Kuczyński.

Na zmiany weszli: Ćwiek, Strączkowski, Skrzypczak, Płokarz, Sz. Kucharski, Lewandowski, Józefiak i Rodin.

Kategoria: SportPiłka nożna

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)