OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrów grał razem z orkiestrą WOŚP. Już ponad 63 tysiące złotych na koncie

Dawid Bilski | 11.01.2015
Ostrów grał razem z orkiestrą WOŚP. Już ponad 63 tysiące złotych na koncie
fot. Dawid Bilski

O godzinie ósmej 220 wolontariuszy  z ostrowskiego sztabu 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyruszyło w teren by zbierać pieniądze na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Na godzinę 20 suma zebranych środków wynosiła już 44 tysiące złotych.


W samo południe przed ratuszem w przygotowanych basenach wykąpali się członkowie Ostrowskiego Klubu Morsów, a Powiatowa Państwowa Straż Pożarna prezentowała swoje pojazdy. W I Liceum Ogólnokształcącym  odbył się maraton Zumby zorganizowany przez Zumba Fitness Ostrów Wielkopolski.


Wiele ciekawych rzeczy  przez całą niedzielę działo się w Ostrowskim Centrum Kultury przy ulicy Wolności. Wydarzeniem numer 1 były oczywiście główne licytacje.  Prawdziwym hitem okazała się wycieczka do Brukseli z możliwością zwiedzenia Parlamentu Europejskiego ufundowana przez Panią Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystynę Łybacką, która została zlicytowana za 2050 złotych! Koszulka meczowa Ostrovii 1909 poszła pod młotek za 550 złotych.


Na godzinę 21.00 ostrowski sztab WOŚP zebrał 63 tysiące złotych. Liczenie pieniędzy jeszcze trwa i suma ta jeszcze wzrośnie.

Sztab 23. Finału WOŚP w OstrowieSztab 23. Finału WOŚP w OstrowieSztab 23. Finału WOŚP w OstrowieSztab 23. Finału WOŚP w OstrowieSztab 23. Finału WOŚP w OstrowieSztab 23. Finału WOŚP w OstrowieSztab 23. Finału WOŚP w Ostrowie
fot. Dawid BilskiSztab 23. Finału WOŚP w Ostrowie   (Liczba zdjęć: 26)
Kąpiel morsów na rynku dla WOŚPKąpiel morsów na rynku dla WOŚPKąpiel morsów na rynku dla WOŚPKąpiel morsów na rynku dla WOŚPKąpiel morsów na rynku dla WOŚPKąpiel morsów na rynku dla WOŚPKąpiel morsów na rynku dla WOŚP
fot. Dawid BilskiKąpiel morsów na rynku dla WOŚP   (Liczba zdjęć: 38)
Powiązane wydarzenie z Kalendarium
23. Finał WOŚP w Ostrowie 23. Finał WOŚP w Ostrowie11-sty-2015
godz. 14.00
Ostrowskie Centrum Kultury
Kategoria: Kultura i rozrywkaImprezy
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę