OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kilka tysięcy na koncie orkiestry Owsiaka dzięki turniejowi OLPNA dla WOSP

Dawid Bilski | 10.01.2015
Kilka tysięcy na koncie orkiestry Owsiaka dzięki turniejowi OLPNA dla WOSP
fot. Dawid Bilski

W sumie 22 zespoły zaprezentowały się podczas czwartej edycji halowego turnieju piłki nożnej "OLPNA dla WOŚP". Celem imprezy była oczywiście zbiórka funduszy na 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


W turnieju ekip amatorskich z terenu Ostrowa i okolic wzięło udział 20 ekip. Po całodniowych eliminacjach w wieczornym finale zmierzyły się zespoły Zawisza Sosnie i Drink Bar Jokers. W regulaminowym czasie mieliśmy rezultat 2:2. Serię rzutów karnych 3:1 wygrali gracze z Sośni i to oni odebrali puchar za pierwsze miejsce w czwartej edycji "OLPNA dla WOŚP". W spotkaniu o trzecią pozycję  drużyna OZM Outsiders pokonała Ogrodex 3:1.


W trakcie trwania imprezy rozegrano pokazowy mecz drużyn młodzieżowych Ostrovii 1909 i Centry z roczników 2005-2006. Wygrali ci pierwsi w stosunku 3:0 po spotkaniu trwającym 2x20 minut.


Celem imprezy organizowanej od czterech lat przez Ostrowską Ligę Piłki Nożnej Amatorskiej była zbiórka pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wpisowe zespołów zostało przeznaczone na ten cel. Ponadto odbyły się licytacje. Między innymi szalik z podpisami piłkarzy Ostrovii 1909 został zlicytowany za kwotę 120 złotych. W sumie dzięki uczestnikom sobotniej imprezy i kibicom przybyłym na sobotnie zmagania udało się zebrać kwote około 4 tysięcy złotych.


Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę