OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Centra i Ostrovia 1909 już trenują. Będą zmiany kadrowe?

Dawid Bilski | 08.01.2015
Centra i Ostrovia 1909 już trenują. Będą zmiany kadrowe?
fot. Redakcja

W środę ostrowskie zespoły piłkarskie występujące na boiskach III ligi zainaugurowały przygotowania do rundy wiosennej, której początek planuje się na przedostatni weekend marca.


Na kilka zmian zanosi się w Ostrovii 1909. Z klubem rozstaje się Damian Czech, który na najbliższe pół roku trafi do KKS-u Kalisz. Od poniedziałku na kilkunastodniowych testach w drugoligowym Rakowie Częstochowa będzie przebywał Błażej Cyfert. Jak informują ogólnopolskie media bramkarz Karol Szymański próbuje swoich sił w ekstraklasowym Górnikiem Łęczna. W środę treningi z ostrowskim zespołem rozpoczął 18-letni bramkarz Astry Krotoszyn, Mateusz Wronecki. Skład biało-czerwonych wiosną będzie się opierał w głównej mierze na miejscowych zawodnikach i będzie zbudowany na miarę możliwości finansowych. Trener Piotr Konstanciak dla swoich podopiecznych zaplanował 7 gier kontrolnych – pierwsza z nich 25 stycznia z Pogonią Nowe Skalmierzyce.


Grupę ponad 20 zawodników na pierwszych zajęciach miał Marek Wojtasiak, szkoleniowiec Centry. W tym gronie było kilku piłkarzy, którzy jesienią przebywali na wypożyczeniach w innych klubach. Podobnie jak w przypadku Ostrovii 1909 także i w Centrze za wcześnie jest na to, aby mówić o roszadach kadrowych. Drugi z ostrowskich trzecioligowców ma również rozpisany plan spotkań sparingowych. Nim do tego dojdzie to w przyszły weekend weźmie on udział w turnieju halowym.


Inaugurację rundy wiosennej III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej planuje się na weekend 21-22 marca. Wówczas Ostrovia 1909 zagra u siebie z Victorią Września, a Centrę czeka wyjazdowy mecz z Włocłavią Włocławek.


Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę