OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Bezpieczne święta na drogach

Dawid Bilski | 29.12.2014
Bezpieczne święta na drogach
fot. Wojciech Tarchalski

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia minęły na terenie powiatu ostrowskiego bardzo spokojnie i bezpiecznie, zwłaszcza jeśli chodzi o ruch drogowy. Takich dni w ciągu całego roku policjanci życzyliby sobie jak najwięcej.


Od środy 24 grudnia do niedzieli 28 grudnia, ostrowscy policjanci nie odnotowali żadnego wypadku. W tym czasie doszło zaledwie do 11 kolizji drogowych i co również zasługuje na uwagę, zatrzymany został tylko jeden kierowca w stanie po spożyciu alkoholu. Nie oznacza to, że policjanci nie sprawdzali kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało ponad 400 kierowców. Policjanci sami podkreślali, że takich dni w ciągu całego roku życzyliby sobie jak najwięcej.


Ze zdarzeń o charakterze typowo kryminalnym, na terenie całego powiatu doszło do 9 kradzieży i kradzieży z włamaniem oraz 6 uszkodzeń mienia.


Spokojny przebieg świąt był możliwy nie tylko poprzez zwiększoną liczbę patroli i policyjne działania. Było to możliwe również dzięki wszystkim mieszkańcom naszego powiatu, którzy wykazali się czujnością, rozsądkiem i wdrożeniem w życie kilku prostych zasad bezpieczeństwa o które tak często policjanci apelują.


Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę