OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Rune Holta odrodzi się w Ostrowie?

EA | 28.12.2014
Rune Holta odrodzi się w Ostrowie?

Zakontraktowanie przez MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Rune Holty przez jednych zostało okrzyknięte transferowym hitem, a inni uważali to za nietrafiony ruch, gdyż Norweg z polskim paszportem to już zgrana karta. Jak będzie w sezonie 2015?


- Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do nowego sezonu. Nie mogę się już doczekać rywalizacji na torze. Wierzę, że wrócę do swoich najlepszych czasów. W poprzednich sezonach zawsze coś mi dokuczało i nie mogłem pokazać pełni swoich umiejętności. Największe problemy miałem z kontuzjowanymi nadgarstkami. Wyleczyłem się i znów chcę jeździć na całego. Czuję głód ścigania i wygrywania - zapewnia Rune Holta.


Były mistrz Polski i zdobywca Drużynowego Pucharu Świata o powrocie do Grand Prix nie myśli. Chciałby jednak ścigać się w Mistrzostwach Europy. Najważniejsze jednak dla Holty to solidnie punktować w lidze. - Moim głównym celem jest zdobywanie jak największej liczby punktów dla drużyn ligowych. Czuję się na tyle zdrowy i w dobrej dyspozycji, by spróbować także powalczyć o awans do finałów SEC. To naprawdę prestiżowa impreza, w której ścigają się najlepsi żużlowcy Europy - podkreśla Holta.


Zdaniem doświadczonego żużlowca starty w Polskiej Lidze Żużlowej to żadna degradacja, a w sezonie 2015 na zapleczu Ekstraligi ścigać się będzie wielu świetnych zawodników. - Kilku żużlowców z przeszłością w Grand Prix i ekstralidze kibice będą oglądać teraz na torach pierwszoligowych. Są w tym gronie również obecni zawodnicy SGP. Poziom tej ligi znacznie się podniesie. Zapowiada się ekscytujący sezon - kończy nowy żużlowiec ostrowskiego klubu.


O tym, że pozyskanie Rune Holty to dobry ruch jest przekonany Marek Cieślak. - Jeśli Holta będzie zdrowy, a zapewnia, że wszystko jest już w porządku, a poza tym w klubie będzie wszystko poukładane, to jestem wręcz pewny, że będziemy mieli dużą pociechę z tego zawodnika - uważa nowy trener MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę