OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Szczepaniakowie liczą na pomoc Cieślaka

EA | 27.12.2014
Szczepaniakowie liczą na pomoc Cieślaka

Marek Cieślak słynie z tego, że potrafi odbudowywać zawodników, którzy znajdowali się ostatnio w dołku. Mateusz Szczepaniak liczy, że pod okiem trenera kadry nawiąże do najlepszych lat w swojej karierze. W progresję wyników dzięki Cieślakowi wierzy również starszy z braci, Michał.


- Wiadomo, że Marek Cieślak to trener światowej klasy. Każdy z nas liczy na pomoc z jego strony. Oczywiście, my nie jesteśmy takimi gwiazdami, z jakimi on pracował do tej pory. Postaramy się pokazać z jak najlepszej strony, by nie zawieść trenera, działaczy, a przede wszystkim ostrowskich kibiców - powiedział Michał Szczepaniak.


- Z ostrowskim klubem rozmawiałem zanim była mowa o tym, że trenerem będzie Marek Cieślak, aczkolwiek osoba tego szkoleniowca to duży atut naszej drużyny. To przecież aktualnie najlepszy trener żużlowy. Tam, gdzie on jest, tam są sukcesy. Dotyczy to zarówno klubów jak i reprezentacji. Na pewno wie, co robić, żeby było dobrze. Jestem przekonany, że poukłada to wszystko w Ostrowie tak, by funkcjonowało jak najlepiej - przyznaje młodszy z braci Szczepaniaków.


- Mamy dobrze zbilansowany zespół. Są doświadczeni jak Holta i Nicholls, ale także średniacy jak bracia Szczepaniakowie, jak również młodzi Duńczycy, Porsing i Michelsen oraz solidni juniorzy. Będzie pociecha z tego zespołu - zapewnia Marek Cieślak.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę