OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Poszukiwany za kradzieże trafił za kratki

Dawid Bilski | 25.12.2014
Poszukiwany za kradzieże trafił za kratki
fot. Wojciech Tarchalski

 Dzielnicowi ostrowskiej komendy zatrzymali poszukiwanego 20-letniego ostrowianina. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Ma on na swoim koncie liczne kradzieże i trafił do Aresztu Śledczego.


20-letni ostrowianin jest dobrze znany miejscowym policjantom. Był wielokrotnie zatrzymywany w związku z popełnianymi na terenie miasta przestępstwami, głównie kradzieżami. W końcu sąd wydał nakaz jego aresztowania w celu odbycia 2 lat kary pozbawienia wolności.


We wtorek 20-latek został zatrzymany przez dzielnicowych z rewiru miejskiego ostrowskiej komendy. Policjanci zwrócili uwagę na rower, który chłopak posiadał przy sobie. Pokrętne tłumaczenia na nic się zdały. Okazało się, że kilkadziesiąt minut wcześniej rower skradł sprzed sklepu. Policjanci ustalili, że również tego samego dnia w jednym ze sklepów skradł butelkę alkoholu.


Kolejnych sześć zarzutów kradzieży sklepowych, mężczyzna usłyszał już w komendzie Policji. W ostatnim czasie 20-latek w ostrowskich sklepach kradł różnego rodzaju artykuły spożywcze. Za dokonanie tych wykroczeń przyjdzie mu odpowiedzieć ale już z więziennej celi, w której spędzi najbliższe 2 lata.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę