OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ewa Matecka wiceprezydentem Ostrowa

Dawid Bilski | 17.12.2014
Ewa Matecka wiceprezydentem Ostrowa
fot. Redakcja

Znana dotychczas  z  wieloletniej działalności kulturalnej, Ewa Matecka została zastępcą prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Doszło też do kilku zmian w samym Urzędzie Miejskim.


Ewa Matecka, dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury zastąpi Marlenę Maląg, która teraz będzie Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Sportu w ostrowskim magistracie. Do końca roku stanowisko drugiego zastępcy Beaty Klimek sprawował będzie natomiast Stanisław Krakowski. Nowa pani prezydent na swojego doradcę wybrała Macieja Klósaka.


- Cieszę się, że pani prezydent Beata Klimek obdarzyła mnie zaufaniem. Powierzyła mi bardzo ważne dziedziny życia. Edukacja w Ostrowie to bardzo ważny dział, w którym funkcjonuje blisko 40 podmiotów. Realizują one wiele ciekawych projektów. Chcę się im przyjrzeć i zobaczyć co zachować, a co udoskonalić - powiedziała Ewa Matecka.


- Znacie Państwo Panią Ewę bardzo dobrze, od lat związana z ostrowską kulturą, od lat zaangażowana w duże projekty, część z nich inicjowała. Jest osobą jednoczącą środowisko, a nie je dzielącą. Nie ma mowy o żadnym działaniu rewolucyjnym. Jest raczej nastawienie na kontynuację tego, co było dobre i wprowadzanie nowych pomysłów - podkreślała Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę