OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Pies wytropił zaginioną kobietę

Dawid Bilski | 12.12.2014
Pies wytropił zaginioną kobietę
fot. Wojciech Tarchalski

 Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim odnaleźli wczoraj 66-letnią kobietę, która w godzinach wieczornych wyszła z domu i nie dawała znaku życia. Użyty przez policyjnych przewodników pies, doprowadził policjantów do zaginionej kobiety.


Wczoraj po godzinie 20:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, odebrał zgłoszenie o zaginięciu 66-letniej ostrowianki. Kobieta najprawdopodobniej wyszła z domu około godziny wcześniej. Zaniepokojeni jej nieobecnością domownicy powiadomili policję zwłaszcza, że kobieta miewała okresowe zaniki pamięci, a wychodząc z domu miała na sobie tylko papcie i cienki sweter.


Natychmiast do działań poszukiwawczych przystąpili wszyscy policjanci będący w służbie. Każdy patrol otrzymał dokładny rysopis zaginionej kobiety. Policjanci zdawali sobie sprawę, że przy obecnych warunkach atmosferycznych, każda minuta była niezmiernie ważna. Do poszukiwań skierowani zostali także przewodnicy psów służbowych. Policyjny pies bardzo szybko podjął trop. Po krótkiej chwili pies doprowadził policjantów do zaginionej kobiety.


Tym samym akcja poszukiwawcza została szczęśliwie zakończona. 66-letnia kobieta posiadała już oznaki wychłodzenia i trafiła natychmiast pod opiekę lekarzy z ostrowskiego szpitala.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę