OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

W świątecznym klimacie

Dawid Bilski | 11.12.2014
W świątecznym klimacie
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

Przy wspólnym wigilijnym stole zasiedli podopieczni i terapeuci Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza”. Na świąteczne spotkanie 10 grudnia 2014r. zaproszono również przedstawicieli miasta i powiatu a także społeczników i przedsiębiorców, którzy wspierają stowarzyszenie na co dzień.


Zgromadzonych gości w świąteczną zadumę wprowadziło przedstawienie teatralne oraz kolędy i świąteczne piosenki w wykonaniu uczestników WTZ Tęcza. Nie zabrakło podziękować za współpracę w mijającym roku oraz serdecznych życzeń bożonarodzeniowych.


- Przeżywane wspólnie dni Bożego Narodzenia są symbolem rodzenia się czegoś nowego, rodzenia się nadziei. Życzę wszystkim, żeby ta rodząca się nadzieja towarzyszyła Państwu nie tylko podczas nadchodzących świąt, ale również w Nowym Roku. Życzę, aby wszystkim, którzy mają nadzieję na spełnienie swoich planów i marzeń, to się udało a sercach na stałe zagościła radość - powiedział w imieniu władz powiatowych Wicestarosta Ostrowski Tomasz Ławniczak.


- Z okazji tych najpiękniejszych, rodzinnych świąt życzę Wam wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta a na Nowy Rok zdrowia i nadziei, o której tak pięknie mówił Pan Wicestarosta. Radosnego przeżywania każdego dnia i czerpania radości z każdego spotkania z drugim człowiekiem - powiedziała Beata Klimek Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


Tradycyjnie przed wigilijną ucztą wszyscy zgromadzeni odmówili modlitwę i podzielili się opłatkiem.


Do WTZ Tęcza uczęszcza 40 osób w wieku powyżej 16 roku życia. Podopieczni na co dzień biorą udział w zajęciach mających charakter rehabilitacji zawodowej i społecznej. Na spotkaniu wigilijnym rozdawali swoim gościom samodzielnie wykonane anioły.Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę