OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ostrovia 1909 zebrała górę słodyczy dla małych pacjentów

Ostrovia 1909 zebrała górę słodyczy dla małych pacjentów

Dawid Bilski | 09.12.2014

Małymi kroczkami zbliża się finał akcji mikołajkowo-świątecznej  "Biało-czerwony Mikołaj z Ostrovii 1909”. Można powiedzieć, że młodzież  ostrowskiego klubu nie zawiodła i spisała się na medal! 


Przypomnijmy iż celem akcji ogłoszonej pod koniec listopada była zbiórka  słodyczy wśród młodzieży Ostrovii 1909, które zostaną przekazane pacjentom  Oddziału Rehabilitacji dla Dzieci przy ulicy 3 maja w Ostrowie  Wielkopolskim.


Efekty są niesamowite! Mamy już 187 czekolad, 90 czekoladowych Mikołajów, 50  paczek ciastek/pierników, kilka kilogramów cukierków, dziesiątki  batoników/wafelków.


Finał akcji będzie miał miejsce w przyszłą środę, 17 grudnia o godzinie  10.30. Tego dnia przedstawiciele Ostrovii 1909 - seniorzy, piłkarki oraz  najmłodsi piłkarze pojawią się u młodych pacjentów. Swój udział potwierdzili już Michał Giecz oraz Konrad Rusek. Ostrowski klub przyłączył się do  świątecznego spotkania organizowanego przez nauczycieli Zespołu Szkół  Specjalnych im. J.Korczaka, którzy prowadzą na oddziale zajęcia  opiekuńczo-wychowawcze. Pojawią się też uczniowie Szkoły Podstawowej  Spółdzielni Oświatowej Edukator z Ostrowa, Zespołu Szkół z Dębnicy, oraz  członkowie Szkolnego Koła PCK z Zespołu Szkół w Dębnicy. Wśród gości nie  zabraknie oczywiście starszego pana z siwą brodą, który będzie obdarowywał  dzieci prezentami przygotowanymi przez Ostrovię 1909. Łącznie będzie to  ponad 30 słodkich paczek, które choć na chwilę pozwolą młodym pacjentom  zapomnieć o bólu i cierpieniu w chorobie.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę