OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Scott Nicholls uzupełnił skład MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia

EA | 28.11.2014
Scott Nicholls uzupełnił skład MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia
fot. Wojciech Tarchalski
Scott Nicholls jest również komentatorem Eurosportu

36-letni Brytyjczyk, Scott Nicholls podpisał list intencyjny na starty w barwach MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. To ostatnie seniorskie wzmocnienie beniaminka Nice Polskiej Ligi Żużlowej.


Przez długi czas wydawało się, że w barwach ostrowskiego klubu wyląduje jeszcze jeden Duńczyk. W grę wchodzili Kenni Larsen i Michael Jepsen Jensen. Uczestnik Grand Prix ostatecznie zdecydował się na występy w Betard Sparcie Wrocław. Larsen najprawdopodobniej zostanie w Rzeszowie. - Początkowo chcieliśmy jednego z młodszych zawodników, ale inne kluby włączyły się w licytację, dlatego odpuściliśmy - wyjaśnia trener Marek Cieślak. - Nicholls to dobry zawodnik. Przyda się nam - dodaje trener ostrowskiego klubu.


Negocjacje z doświadczonym żużlowcem chwali sobie także prezes ŻKS Ostrovia, Mirosław Wodniczak. - Rozmowy były naprawdę konkretne. Nie trwały długo. Zawodnik ten miał rozsądne wymagania. Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Udało się nam pozyskać naprawdę solidnego pierwszoligowego żużlowca – podkreśla Wodniczak.


Scott Nicholls najlepsze lata kariery ma już z pewnością za sobą, ale w ostatnich sezonach był skuteczny. Poprzedni sezon spędził w Rzeszowie, gdzie z PGE Marmą Rzeszów awansował do Enea Ekstraligi, będąc jednym z najskuteczniejszych żużlowców Nice PLŻ. Z przeciętną 2,186 uplasował się na piątej pozycji. W przeszłości Nicholls był kilkukrotnym mistrzem Wielkiej Brytanii, zdobywał z reprezentacją medale DPŚ oraz był stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Nie wygrał żadnych zawodów, ale pięć razy stał na podium. W klasyfikacji generalnej w najlepszym dla siebie sezonie 2003 zajął siódme miejsce.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę