OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

17-latki złapane na kradzieży kosmetyków

Dawid Bilski | 28.11.2014
17-latki złapane na kradzieży kosmetyków
fot. Wojciech TarchalskiOchrona jednego ze sklepów w Ostrowie Wielkopolskim ujęła 17-letnia dziewczynę, która skradła kosmetyki wartości prawie 600 złotych. Dzielnicowi ostrowskiej komendy ustalili, że dziewczyna kradła wspólnie z koleżanką, która zdołała wyjść ze sklepu. Kilkanaście minut później została zatrzymana w miejscu swojego zamieszkania.


Dyżurny ostrowskiej komendy został wczoraj powiadomiony o ujęciu przez ochronę jednego ze sklepów w Ostrowie Wielkopolskim 17-letniej dziewczyny. Na miejsce skierowani zostali dzielnicowi rewiru miejskiego. Okazało się, że dziewczyna skradła różnego rodzaju kosmetyki wartości prawie 600 złotych. Policjanci ustalili, że nie była ona sama. Kradzieży dokonała również jej koleżanka, która zdołała wyjść ze sklepu.


Kilkanaście minut później dzielnicowi zatrzymali drugą 17-latkę w jej domu, gdzie znaleźli skradzione kosmetyki wartości ponad 500 złotych. W trakcie wykonywanych przez policjantów czynności wyszło na jaw, że dziewczyny kradły kosmetyki w tym sklepie od września tego roku. W ich domach dzielnicowi zabezpieczyli inne kosmetyki pochodzące z wcześniejszych kradzieży.


17-letnie dziewczyny będą odpowiadać przed sądem. Przestępstwo, którego się dopuściły, zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę