OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Marek Cieślak: Nie zbuduję w Ostrowie dream teamu

EA | 13.11.2014
Marek Cieślak: Nie zbuduję w Ostrowie dream teamu

To nie będzie zespół złożony z samych gwiazd, a nazwiska typu Walasek czy Gollob w ogóle nie wchodzą w grę – mówi Marek Cieślak po tym, jak został nowym trenerem drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia.


Jeśli ktoś spodziewał się, że wraz z przyjściem do Ostrowa Marka Cieślaka, nagle w ekipie beniaminka będą jeździć same gwiazdy, może czuć się zawiedziony. - Ale jaką byłaby wtedy satysfakcja? Kupić zespół na awans? To nie w moim stylu. Zdecydowanie bardziej preferuję zbudowanie z czasem drużyny, która ten awans wywalczy. Wiem, że muszę się w pierwszej lidze poruszać w innych ramach budżetowych. Będziemy mieli rutyniarza Runę Holtę, w którego wierzę oraz ciekawy młody skład - wyjaśnia Marek Cieślak.


Nowy trener widziałby w Ostrowie Michała i Mateusza Szczepaniaków. Młodszy z braci dwa ostatnie sezony miał bardzo przeciętne. W rodzinnym mieście - u boku tak doświadczonego szkoleniowca - mógłby się odbudować. Magnesem do powrotu do Ostrowa dla Michała Szczepaniaka jest także osoba Marka Cieślaka. - Pewnie, że chciałbym, aby wrócili miejscowi zawodnicy. Prezes też o tym marzy. Bracia Szczepaniakowie? Chętnie widziałbym ich w swojej drużynie - nie kryje Cieślak.


Największy problem ostrowska ekipa może mieć ze zbudowaniem formacji juniorskiej. Jest już niemal pewne, że Maksym Drabik zdecyduje się na występy w ekstralidze. - Jakoś sobie poradzimy. Mamy pomysł i kilku ciekawych zawodników chciałoby tutaj jeździć. Zobaczymy, co z tego wyjdzie - wyjaśnia Cieślak.


Do składu MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia przymierzany jest młody Duńczyk, Mikkel Michelsen, a także wspomniani wcześniej bracia Szczepaniakowie. Do czasu otwarcia okresu transferowego, ostrowski klub oficjalnie jednak nie potwierdza tych pogłosek. - Teraz kibice muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać do połowy grudnia. Zbudujemy ciekawy zespół - zapewnia prezes Mirosław Wodniczak.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę