OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Młody ostrzeszowianin okradał sklepy w Ostrowie

Dawid Bilski | 22.10.2014
Młody ostrzeszowianin okradał sklepy w Ostrowie

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy ustalili sprawcę kradzieży telefonu z jednego z ostrowskich marketów. Przedmiotem kradzieży był tzw. telefon demonstracyjny wartości prawie tysiąca złotych. Mężczyźnie za ten czyn grozi do 5 lat więzienia.


Sklepy prowadzące sprzedaż telefonów komórkowych, posiadają na wystawach tzw. telefony demonstracyjne. Takie rozwiązanie jest sporym udogodnieniem dla klienta, który może szybko zapoznać się osobiście z funkcjami niemal każdego modelu telefonu. Taki właśnie telefon, wartości prawie tysiąca złotych, padł łupem złodzieja w jednym z ostrowskich marketów.


Prowadzone przez kryminalnych czynności w tej sprawie, bardzo szybko pozwoliły im na ustalenie sprawcy. Złodziejem okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego. Mężczyzna ten wielokrotnie dokonywał kradzieży na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i był zatrzymywany przez policjantów.


Tym razem jego zatrzymanie nie było konieczne, gdyż 21-latek od kilku dni przebywa w Areszcie Śledczym w Ostrowie Wielkopolskim, w związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami. Teraz do jego bogatej kartoteki dojdzie mu kolejny czyn, za który kodeks karny przewiduje do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę