OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak największą gwiazdą Łańcucha Herbowego

EA | 21.10.2014
Wicemistrz świata Krzysztof Kasprzak największą gwiazdą Łańcucha Herbowego

Najlepszy polski żużlowiec sezonu 2014 oraz indywidualny wicemistrz świata z tego roku, Krzysztof Kasprzak będzie największą gwiazdą 62. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Impreza odbędzię się w niedzielę, 26 października na Stadionie Miejskim. Początek o godzinie 15:00.


Zarząd ŻKS Ostrovia w tym sezonie nie miał długo czasu na skompletowanie obsady 62. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Praktycznie w ciągu kilku dni po wywalczeniu awansu do Nice Polskiej Ligi Żużlowej prezes Mirosław Wodniczak zdołał zaprosić do Ostrowa kilku naprawdę świetnych żużlowców na czele z Krzysztofem Kasprzakiem, Grigorijem Łagutą, Rune Holtą, Leonem Madsenem, Tomaszem Jędrzejakiem i Robertem Miśkowiakiem na czele. Bez wątpienia jednym z faworytów imprezy będzie trzykrotnie ozłocony w tym sezonie Krzysztof Kasprzak, który wywalczył na krajowym podwórku złoto w IMP, DMP oraz MPPK.


O Łańcuch Herbowy powalczy także trzech reprezentantów MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. W czołówce sporo namieszać może piekielnie szybki na miejscowym torze, Nicklas Porsing. W niedzielę wystartuje także Kamil Brzozowski, a miejsce Petera Karlssona zajmie David Bellego.


W Ostrowie zobaczymy także kilku zawodników, którzy być może są przymierzani do składu na sezon 2015. Artur Czaja, Łukasz Sówka, Dawid Stachyra, Mateusz Szczepaniak czy Andrzej Lebiediew - to żużlowcy, którzy być może chcą zasilić beniaminka, a zarząd klubu może być zainteresowany ich usługami w sezonie 2015.


Najstarszy turniej żużlowy w Polsce zapowiada się bardzo ciekawie. Warto w niedzielę pożegnać sezon 2014 na Stadionie Miejskim i wspólnie z ŻKS Ostrovia świętować awans do Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Po dekoracji zwycięzców odbędzie się festiwal sztucznych ogni.


Obsada 62. Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego
Grigorij Łaguta
Rune Holta
Krzysztof Kasprzak
Leon Madsen
Tomasz Jędrzejak
Robert Miśkowiak
Jakub Jamróg
Andrzej Lebiediew
Artur Czaja
Łukasz Sówka
Kamil Adamczewski
Dawid Stachyra
Mateusz Szczepaniak
Nicklas Porsing
Kamil Brzozowski
David Bellego

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę