OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Nicklas Porsing: Wracamy na należne nam miejsce

EA | 19.10.2014
Nicklas Porsing: Wracamy na należne nam miejsce

Nicklas Porsing był jednym z ważniejszych ogniw drużyny Grzegorza Dzikowskiego w walce o awans do Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Duńczyk nie kryje, że to najprzyjemniejszy moment w jego karierze w ostrowskim klubie.


- Długo czekaliśmy na ten moment. W poprzednim sezonie byliśmy smutni, bo spadliśmy z ligi. Zostałem tutaj, by awansować z powrotem do pierwszej ligi, na należne temu klubowi miejsce - powiedział po finale PLŻ 2 szczęśliwy Nicklas Porsing, który występ w Ostrowie przedłożył nad starty w Elite League w barwach Poole Pirates. 


Duńczyk w finałowej rywalizacji ze Speedway Wandą Instal Kraków miał ostre spięcia z Karolem Baranem. Porsing miał duże pretensje do rywala po tym, jak przewrócił Kamila Brzozowskiego, a wcześciej jego ostro wywiózł w płot. - Brakuje mi słów, żeby opisać jego jazdę. Skończonym idiotyzmem jest taka postawa na torze. Przecież nie o to chodzi, żebyśmy się pozabijali na torze. Podobnie jeździł w pierwszym meczu w Krakowie. Nikomu źle nie życzę, ale prędzej czy później trafi na równego sobie i wyląduje na bandzie - nie przebiera w słowach Porsing.


21-latek został odkryciem ostrowskiego klubu i przyznaje, że nigdzie nie chce się stąd ruszać. - Dobrze się czuję w Ostrowie. Zżyłem się kibicami, władzami klubu i tutejszym środowiskiem. Naturalne jest, że chcę tutaj dalej jeździć. Myślę, że usiądziemy do rozmów i dojdziemy do porozumienia - wierzy Porsing.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę