OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Jest termin i częściowa obsada Łańcucha Herbowego

EA | 19.10.2014
Jest termin i częściowa obsada Łańcucha Herbowego

W niedzielę, 26 października o godzinie 15:00 rozpocznie się 62. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Na Stadionie Miejskim zobaczymy m.in. Rosjanina, Grigorija Łagutę i Norwega z polskim paszportem, Rune Holta. O Łańcuch Herbowy powalczy także co najmniej czterech reprezentantów ostrowskiego klubu.


Turniej o Łańcuch Herbowy zakończy sezon 2014 w Ostrowie Wielkopolskim. - Wracamy do turnieju indywidualnego 20-biegowego, bez półfinałów i finału. Zwycięzcą Łańcucha Herbowego zostanie zawodnik, który zgromadzi najwięcej punktów w pięciu seriach startów - wyjaśnia Mirosław Wodniczak.


Zarząd ŻKS Ostrovia Turniejem o Łańcuch Herbowy chce podziękować kibicom za obecność w sezonie i doping dla drużyny MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. - Chcemy, by Łańcuch Herbowy był swego rodzaju fetą i wielkim świętem ostrowskiego żużla z powodu awansu do pierwszej ligi. Zapraszamy kibiców na stadion. Przygotowaliśmy dla nich niespodzianki. Mogę zdradzić, że całość uświetni fantastyczny pokaz sztuczny ogni - dodaje prezes ostrowskiego klubu.


O Łańcuch Herbowy Ostrowa powalczą m.in. Grigorij Łaguta, Rune Holta, Tomasz Jędrzejak, Robert Miśkowiak, a także czterech reprezentantów MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia: Nicklas Porsing, Peter Karlsson, Ales Dryml i Kamil Brzozowski.


Kolejne nazwiska uczestników najstarszego turnieju żużlowego w Polsce będą ujawniane sukcesywnie. Wiadomo już, że do Ostrowa nie przyjedzie zwycięzca zeszłorocznego Turnieju o Łańcuch Herbowy, Fredrik Lindgren, który na 26 października miał już zaplanowany inny start.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę