OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Misja skończona, cel zrealizowany - komentarze po awansie

EA | 17.10.2014
Misja skończona, cel zrealizowany -  komentarze po awansie

Mirosław Wodniczak: Jestem szczęśliwy, bo udowodniliśmy i to bardzo przekonująco, że byliśmy najlepszym zespołem w drugiej lidze w tym sezonie. Kosztowało nas to sporo nerwów, zdrowia i pieniędzy. Awans wywalczyliśmy na torze. Nie pozwolimy, by szkalowano dobre imię naszego klubu, na które pracowaliśmy ładnych kilka lat. Od kar nałożonych przez GKSŻ będziemy się odwoływać.


Grzegorz Dzikowski: Swoją misję, którą powierzył mi przed sezonem zarząd ostrowskiego klubu wykonałem. Cel zrealizowaliśmy, jesteśmy w pierwszej lidze. Zawsze powtarzałem, że skoro przegraliśmy różnicą 18 punktów w Krakowie, możemy to odrobić w Ostrowie. Nie spodziewałem się jednak, że wygramy aż tak wysoko.


David Ruud: Wystartowałem w pierwszym i ostatnim meczu w Ostrowie. Oczywiście, że tego żałuję, ale najważniejsze, że miałem swój udział w awansie i mogłem cieszyć się z drużyną i ostrowskimi kibicami. Miałem problemy z motocyklem, stąd też na początku byłem tak wolny.


Ales Dryml: Sprawdzałem prognozy pogody w Czechach i widziałem, że są marne szanse na rozegranie finałów ligi czeskiej. Cieszę się, że wybrałem Ostrów, który jest dla mnie bardzo ważny. Nie myślałem, że przychodząc tutaj odegram tak istotną rolę. Najważniejsze jednak, że jest awans i możemy świętować, a w przyszłym tygodniu będą miał okazję powalczyć ze Zlatą Prilbą Pardubice o mistrzostwo Czech.


Peter Karlsson: To mój pierwszy awans w sumie już w długiej przygodzie z ostrowskim klubem. Cieszę się, że odrobiliśmy straty z pierwszego meczu. Pokazaliśmy, że jesteśmy na swoim torze bardzo mocni i zasłużenie wywalczyliśmy awans. ŻKS Ostrovia to klub na poziomie pierwszej ligi i wraca na należne mu miejsce.
 

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę