OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zatrzymani za posiadanie marihuany i amfetaminy

Dawid Bilski | 14.10.2014
Zatrzymani za posiadanie marihuany i amfetaminy
fot. Wojciech Tarchalski

Ostatnie dni to kolejne osoby zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Jednym z zatrzymanych jest nieletni chłopak.


Ostrowscy policjanci zatrzymali kolejnych młodych ludzi, którzy jak się okazało podczas kontroli posiadali zabronione środki odurzające.


W miniony piątek policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 28-letniego chłopaka, który posiadał przy sobie woreczek z amfetaminą. Z kolei w niedzielę policjanci kontrolując 18-latka znaleźli szklaną lufkę z zawartością suszu roślinnego. Po przebadaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Zatrzymany tłumaczył, że jest to dopalacz, nie mniej tester wykazał obecność zakazanych substancji. Środki odurzające posiadała przy sobie również 19-latka, zatrzymana przez policjantów ogniwa prewencji. Dziewczyna posiadała przy sobie 4 woreczki z zawartością amfetaminy. Natomiast zatrzymany wczoraj nieletni posiadał marihuanę.


Posiadając lub zażywając narkotyki narażamy się na odpowiedzialność karną za popełnienie przestępstw opisanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, za które grożą kary więzienia. Zażywając narkotyki musimy również być świadomi, iż narażamy nie tylko własne zdrowie ale i życie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę