OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Z zazdrości uszkodził auto

Dawid Bilski | 13.10.2014
Z zazdrości uszkodził auto
fot. Wojciech Tarchalski

 Zazdrość o byłą dziewczynę popchnęła 26-letniego mężczyznę do uszkodzenia samochodu należącego do jej nowego przyjaciela oraz grożenia mu pozbawieniem życia. Czyny, których się dopuścił, są zagrożone karą do 5 lat więzienia.

26-latek zauważył swoją byłą dziewczynę wysiadającą z samochodu innego chłopaka. Wtedy też bez namysłu podjechał fiatem marea i zaczął drzwiami uderzać w auto konkurenta. Przestraszony takim zachowaniem kierowca audi odjechał, ale agresor z fiata nie odpuścił.


Kolejne „spotkanie" miało miejsce już kilka kilometrów dalej, kiedy samochody zatrzymały się na skrzyżowaniu. Niestety próba dialogu nie powiodła się i w ruch poszły ręce. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której napastliwy 26-latek odgrażał się spaleniem audi i pozbawieniem życia młodszego o 2 lata mężczyzny. Swoją złość odreagował także kopiąc samochód pokrzywdzonego.


Z pomocą przyszli pobliscy mieszkańcy rozdzielając mężczyzn i wzywając na miejsce patrol policji. W między czasie napastnik zdołał zbiec, jednakże już kilka minut później został zatrzymany. Policjanci ustalili, że swoim przestępczym działaniem mężczyzna spowodował szkody na 5 tysięcy złotych. Odpowie również za kierowanie pod adresem 24-latka gróźb karalnych. Za dokonanie tych przestępstw może mu grozić do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę