OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Włamali się do szkoły

Dawid Bilski | 09.10.2014
Włamali się do szkoły
fot. Wojciech Tarchalski

Dwóch włamywaczy na gorącym uczynku zatrzymali policjanci z ogniwa patrolowo - interwencyjnego ostrowskiej komendy. O hałasach dobiegających z pomieszczeń jednej ze szkół w Ostrowie Wielkopolskim, powiadomili policję pobliscy mieszkańcy. Zatrzymani mężczyźni trafili do aresztu, jeden z nich był poszukiwany listem gończym.


W miniony wtorek o 4 nad ranem mieszkańców sąsiadujących z jedną ze szkół w Ostrowie Wielkopolskim, zbudziły hałasy dobiegające ze szkolnych pomieszczeń. Zaniepokojeni tą sytuacją natychmiast powiadomili dyżurnego policji.


Na miejsce zostały skierowane patrole. Policjanci sprawdzając budynek szkoły ujawnili otwarte okno. Po wejściu do środka policjanci zauważyli wyłamane drzwi do jednego z pomieszczeń. Wszystko wskazywało na to, że włamywacze mogą znajdować się jeszcze w budynku szkoły. Chwilę później w jednym z pomieszczeń policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn.


Włamywacze trafili do policyjnego aresztu. Okazali się nimi 25 i 33-letni mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego i lubelskiego. Starszy z nich był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Lublinie. Obaj mężczyźni odbywali już kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Na wniosek prokuratora sąd aresztował mężczyzn na 3 miesiące.Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę