OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

OKM zakończył sezon

Dawid Bilski | 08.10.2014
OKM zakończył sezon
fot. Dawid Bilski

W pierwszą niedzielę października zawodami na torze w Chojnej zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej w Motocrossie. Już kolejny rok z rzędu w czołówce znalazł się Ostrowski Klub Motocrossowy.


W sezonie 2014 rozegrano łącznie 10 rund, jedna z nich odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim. Łącznie na konto OKM-u zapisaliśmy 7320 punktów, co pozwoliło mu zostać sklasyfikowanym w klasyfikajci klubowej na piątej pozycji. Dla ostrowskiego klubu punkty zdobywało 28 zawodników w rywalizacji na popularnych crossówkach i quadach.Zawodnicy OKM-u w sezonie 2014 (kolejność wg zdobyczy punktowych):

Katarzyna Śron, Konrad Kubera, Nicolas dla Canton, Krzysztof Woźniak, Dawid Łagowski, Mieczysław Łagowski, Paweł Szkopek, Hieronim Dopierała, Kamil Nowakowski, Zbigniew Kowalewski, Jakub Leja, Dawid Obiegło, Tomasz Fryga, Adam Krawczyk, Wojciech Biernaczyk, Franciszek Karczewski, Filip Bartoszewicki, Krzysztof Jeż, Robert Szkopek, Oskar Woźniak, Aleksandra Woźniak, Tomasz Matuszak, Bartosz Krampilc, Maximilian Dal Canton, Dawid Molski, Patryk Molski, Łukasz Krzywda.


Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę