OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrovia 1909 rusza ze sprzedażą biletów na mecz z Ruchem Chorzów

Dawid Bilski | 13.09.2014
Ostrovia 1909 rusza ze sprzedażą biletów na mecz z Ruchem Chorzów

Towarzystwo Piłkarskie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski przygotowuje się do organizacji spotkania 1/16 Pucharu Polski z Ruchem Chorzów, które zaplanowane zostało na środę, 24 września o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim. 


WYZWANIE ORGANIZACYJNE
Ostrowski klub w sezonie 2014/2015 występuje w rozgrywkach III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Biało-czerwoni dobrze radzą sobie w Pucharze Polski. W rundach wstępnych zespół prowadzony przez Piotra Konstanciaka wyeliminował drużyny Ruchu Zdzieszowice i Górnika Wałbrzych. W 1/32 natomiast ostrowskiej jedenastce nie sprostała drugoligowa Puszcza Niepołomice. Teraz przed klubem z ponad 105-letnią historią poprzeczka została zawieszona jeszcze wyżej.

- Ostrovia 1909 spotka się w meczu o dużą stawkę, jakiego nie mieliśmy od wielu lat. Zagramy z 14-krotnym mistrzem Polski, klubem zasłużonym dla polskiej piłki nożnej. O mały włos Ruch był bliski gry w fazie grupowej Ligi Europejskiej - mówi Jan Królak, prezes ostrowskiego klubu.


- Otrzymaliśmy zgodę od prezydenta miasta i wszystkich służb na organizację imprezy masowej. Musimy spełnić określone rygory obowiązujące przy organizacji meczu piłkarskiego. To dla nas nowe doświadczenie - dodaje sternik Ostrovii 1909.

- Przygotowujemy stadion na przyjęcie od 5 do 7 tysięcy kibiców. Zdajemy sobie z tego sprawę, że mecz będzie rozgrywany w środku tygodnia o nietypowej porze i zakładamy sobie minimalną liczbę 3-4 tysięcy widzów na trybunach.To spotkanie pokaże nam jakie jest zapotrzebowanie na piłkę na wysokim poziomie w naszym regionie. Będziemy promowali tą imprezę za pośrednictwem mediów, szkół. Pojawią się oczywiście plakaty i billboardy - informuje Mariusz Kwiecień, wiceprezes Ostrovii 1909.


PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW - W KASIE i NA WWW.BILET.PAX.PL
- Przedsprzedaż biletów uruchamiamy w dniu 15 września o godzinie 15, a kończymy 23 września. Każdego dnia w godzinach od 15 do 19 bilety będzie można zakupić w kasie przy trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Równocześnie ruszy również internetowa sprzedaż za pośrednictwem serwisu bilet.pax.pl Przy zakupie biletu należy podać swoje dane - nazwisko i pesel. Dokument stwierdzający tożsamość trzeba będzie również okazać służbom bezpieczeństwa w dniu meczu podczas wejścia na stadion. Wszystkie osoby poniżej 13. roku życia wchodzą pod opieką osoby pełnoletniej - mówi Mariusz Kwiecień.


KUP BILET W INTERNECIE I PRZYJDŹ WCZEŚNIEJ NA STADION!

- Będziemy systemowo obsługiwać sprzedaż biletów. Jest to impreza nietypowa bo obostrzona ustawą o imprezach masowych. Sprzedaż ruszy w intenecie również w poniedziałek, 15 września i potrwa do 23 września. Jest to wygodna sprawa, bo można sobie wybrać dowolny sektor i miejsce na stadionie bez oczekiwania w kolejce. W dniu meczu zapewnimy odpowiednią ilość kas, która spokojnie wszystkich obsłuży. Prosimy, aby kibice nie wybierali się na mecz na ostatnią chwilę, z tego względu, że wpisanie w kasie wszystkich danych trochę potrwa. Ważne, aby posiadać przy sobie dokument tożsamości zarówno przy zakupie biletu oraz podczas wejścia na stadion - informuje Tomasz Janicki reprezentujący serwis bilet.pax.pl


KUP BILET TANIEJ W PRZEDSPRZEDAŻY!!!


TRYBUNA GŁÓWNA

Bilet normalny - 20 złotych

Bilet ulgowy - 15 złotych (przysługuje dzieciom, młodzieży do 18. roku życia, kobietom, emerytom, rencistą za okazaniem odpowiedniego dokumentu, legitymacji)

TRYBUNY STADION

Bilet normalny - 15 złotych

Bilet ulgowy - 10 złotych (przysługuje dzieciom, młodzieży do 18. roku życia, kobietom, emerytom, rencistą za okazaniem odpowiedniego dokumentu, legitymacji)


W DNIU MECZU CENY BILETÓW WZROSNĄ O 5 ZŁOTYCH!


PIŁKARSKIE ŚWIĘTO

- Zapraszamy kibiców na spotkanie z Ruchem Chorzów. Na pewno nasi piłkarze nie przestraszą się utytułowanego rywala i będą walczyć. Chcemy, żeby to było wielkie piłkarskie święto na boisku i na trybunach. Na pewno nasi najzagorzalsi fani przygotują odpowiednią oprawę tego widowiska - zaprasza Jan Królak, prezes Ostrovii 1909.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę