OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Dreier z ŻKS Ostrovia

EA | 10.09.2014
Dreier z ŻKS Ostrovia

Świetny klimat wokół ostrowskiego żużla, znakomita frekwencja, przychylność władz miasta oraz wspaniali kibice - to wszystko przekonało szefów firmy Dreier, zapalonych kibiców żużla to zainwestowania w ŻKS Ostrovia. Na rundę play-off lider PLŻ 2 przystąpi z dłuższą nazwą MDM Komputery Dreier Ostrovia.


- Jest mi niezmiernie miło przedstawić naszego nowego sponsora tytularnego, firmę Dreier z Częstochowy - powiedział Andrzej Mizera, menedżer ŻKS Ostrovia. Zespół tym samym powiększył nazwę o drugi człon. Dreier bowiem pojawia się w ostrowskim klubie jako drugi ze sponsorów tytularnych.


- Ostrowski żużel znałem wcześniej z pozycji kibica. Bliżej poznałem to środowisko dzięki Grzegorzowi Dzikowskiemu oraz po wypożyczeniu do ŻKS Ostrovia Maksyma Drabika - przyznał Ireneusz Winiarski, przedstawiciel firmy Dreier, która jest producentem chemii budowlanej i dotąd działała głównie na rynku w Częstochowie, a teraz chce promować swoją markę w szerszym wymiarze.


Wcześniej Dreier sponsorował Włókniarza Częstochowa. - Wychowałem się na żużlu w tym mieście. Ostatnio miałem jednak przerwę w sponsoringu. Nie ukrywam, że trochę mnie wyleczono z tego, ale najwyraźniej jestem nieuleczalnie chory na żużel - śmieje się Winiarski, który nadal wspiera młodych żużlowców z Częstochowy. - Urzekł nas klimat w Ostrowie. Bardzo nam się tutaj spodobało. Macie świetny, profesjonalnie zarządzany klub, jest wsparcie władz miasta, a przede wszystkim znakomici kibice, których serdecznie pozdrawiam - dodaje Winiarski. - Wspólnie chcemy wywalczyć awans do Nice Polskiej Ligi Żużlowej, a wtedy nie widzę przeszkód, by nasza firma była sponsorem tytularnym ŻKS Ostrovia także w kolejnym sezonie - kończy jeden z szefów firmy Dreier.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę