OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ales Dryml zadowolony z debiutu w MDM Komputery ŻKS Ostrovia

EA | 24.08.2014
Ales Dryml zadowolony z debiutu w MDM Komputery ŻKS Ostrovia

Doświadczony Czech, Ales Dryml został w ostatnich dniach nowym zawodnikiem MDM Komputery ŻKS Ostrovia. Wypożyczony z GKM-u Grudziądz żużlowiec w debiucie zdobył 11 punktów i 2 bonusy, aczkolwiek trudno oceniać formę Czecha na tle tak słabego rywala, jak Kolejarz Opole.


Debiut Alesa Drymla w barwach ostrowskiego klubu przypadł na niezbyt wymagającego rywala. - Zdobywałem wraz z bonusami 13 punktów, a mój zespół wysoko wygrał. Mogę być więc zadowolony z występu. Wynoszę z niego pewne doświadczenie odnośnie przygotowania sprzętu na ostrowski tor. Potrzebne są drobne korekty w sprzęcie, aby silniki na tej nawierzchni funkcjowały jeszcze lepiej - wyjaśnił po meczu Czech.


Ales Dryml wychował się w Pardubicach na jeszcze dłuższym i szerszym torze, jak ten w Ostrowie. - Oba obiekty są duże, ale ten w Pardubicach jest wyjątkowy i do niczego go nie można porównać. To najszerszy tor w Europie. W Ostrowie jeździ mi się dobrze. Jest to także duży obiekt, ale jeździć trzeba inaczej niż w Pardubicach - przyznaje reprezentant Czech.


Dryml do Ostrowa został wypożyczony w kontekście play-off. Lider PLŻ2 chce być pod każdym względem zabezpieczony na wypadek zdarzeń losowych. - Ostrów ma bardzo silny zespół. Jeździ tu chociażby Peter Karlsson. Jestem przekonany, że ten zespół awansuje, bo naprawdę w składzie bardzo dobrych żużlowców. Jeśli będę potrzebny w play-off, chętnie pomogę. Wiadomo, że finał jest planowany na 5 października, a ja tego dnia mam obligatoryjsny start w Zlatej Prilbie. To bardzo prestiżowa impreza w moich rodzinnych Pardubicach. Ustaliliśmy z władzami ostrowskiego klubu, że w finale nie będę mógł wystąpić - powiedział starszy z braci Drymlów.


Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę