OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Syn ukradł ojcu laptopa

Dawid Bilski | 19.08.2014
Syn ukradł ojcu laptopa
fot. Wojciech Tarchalski

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali 21- letniego mężczyznę, który skradł ojcu laptop. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat więzienia.


Ściganie sprawców popełniających przestępstwo na szkodę osoby najbliższej następuje na wniosek pokrzywdzonego. W tym przypadku dotyczy ono relacji rodzic-dziecko, w którym to syn dokonał kradzieży laptopa na szkodę ojca.


Wczoraj ostrowscy policjanci przyjęli od 61- letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego zawiadomienie o kradzieży laptopa wraz z akcesoriami. Zgłaszający wskazał, że sprawcą kradzieży jest jego 21- letni syn. W wyniku rozmowy policjanci ustalili, że w miniony czwartek syn pokrzywdzonego skradł z mieszkania laptopa wraz z zasilaczem, głośnikami i torbą o łącznej wartości 1300 złotych.


Zatrzymany mężczyzna wyjaśniał policjantom, że spożywał alkohol ze znajomymi i po jakimś czasie zgodził się na propozycję kolegów, by sprzedać laptopa ojca, którego zabrał ze sobą wychodząc z domu. Nieuczciwie pozyskane pieniądze młodzi ludzie przeznaczyli na dalszą zabawę.


21-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo, którego się dopuścił, zagrożone są karą do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę