OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Kinga Mucha PRAWIE odpadła z You Can Dance
fot. youcandance.tvn.pl
Kinga Mucha w YCD

Kinga Mucha PRAWIE odpadła z You Can Dance

redakcja | 02.05.2012

Niestety ostrowianka Kinga Mucha odpadła z programu You Can Dance Po prostu Tańcz w drugim odcinku na żywo. Program wyemitowany był w środę 2 maja na kanale TVN. Wszyscy tancerze dawali z siebie wszystko jednak poziom był bardzo wysoki. Ktoś musiał odpaść i widzowie zadecydowali, że z programem mają pożegnać się Kinga Mucha i Kuba Frycek Frydrychewicz.

Jury nie było łaskawe, występ Kingi i Kuby ocenili jako gorszy od tego co wcześniej pokazywali. - Daliście dupska! -powiedział Michał Piróg. Ale były też dobre słowa - Alan, jak podrośnie, będzie z ciebie dumny - powiedziała Kinga Rusin. Na Kingę M. i Kubę, choć tworzyli parę taneczną, można było głosować z osobna wysyłając jak najwięcej SMS-ów. Po zliczeniu wszystkich głosów od widzów było już jasne - to koniec występu Kingi w tym programie.

Taniec Kingi i Kuby: RAGGA
Zobacz video na stronie TVN YCD

AKTUALIZACJA (3 maja)
Dzień po tym jak Kinga decyzją widzów odpadła z programu okazuje się, że jednak ma jeszcze szanse na dalsze uczestnictwo. Na oficjalnej stronie programu YCD czytamy dziś, że "w wyniku kontuzji odcinka szyjnego, Martyna Andrzejczak musi OPUŚCIĆ PROGRAM! Los uśmiechnął się do Kingi. Pierwsza mama w historii „You Can Dance” wraca do programu!" - youcandance.tvn.pl

Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Kinga musi szybko otrzeć łzy i ma szanse nadal udowodnić jak wielką pasją jest dla niej taniec. Niestety zadanie może mieć teraz trudniejsze ponieważ widzowie mogą patrzeć na nią przez pryzmat nieszczęśliwej kontuzji Martyny. Czy Kinga podoła tej presji dowiemy się w kolejnym odcinku YCD na żywo 9 maja.

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę