OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Grzegorz Dzikowski: Tylu defektów, co w Krakowie nie mieliśmy przez cały sezon

EA | 04.08.2014
Grzegorz Dzikowski: Tylu defektów, co w Krakowie nie mieliśmy przez cały sezon

Żużlowcy MDM Komputery ŻKS Ostrovia wygrali szlagierowy mecz PLŻ2 w Krakowie i praktycznie zapewnili sobie pierwsze miejsce w przed play-off. Trener Grzegorz Dzikowski uważa, że zwycięstwo w Krakowie mogło być jeszcze bardziej okazałe, gdyby nie plaga defektów ostrowskich żużlowców.


- Tylu defektów, co w tym meczu nie mieliśmy przez cały sezon. Najważniejsze jednak, że ten pechowy zbieg okoliczności nie przeszkodził nam w odniesieniu zwycięstwa, choć mogło, a w zasadzie nawet powinno być ono bardziej okazałe - powiedział po meczu w Krakowie trener Grzegorz Dzikowski.


Szkoleniowiec MDM Komputery ŻKS Ostrovia cieszy się ze wzmocnień na pozycjach juniorów ostrowskiego klubu. - Mateusz Borowicz zdobył bardzo ważne punkty. Z kolei Maksym Drabik to bardzo młody, ale jakże utalentowany chłopak. Gdyby nie defekt na prowadzeniu w biegu juniorskim, jego wynik mógł być zupełnie inny. Później nie wytrzymał nerwowo i dotknął taśmę. Brakuje mu jeszcze trochę takiego cwaniactwa. Warto w niego jednak inwestować. W tym zawodniku jest duży potencjał i wierzę, że go jeszcze pokaże w najważniejszych meczach sezonu - dodaje Dzikowski.


Trener po meczu w Krakowie był zadowolony z postawy całego sezonu. - Wykonaliśmy plan. Przywieźliśmy do Ostrowa trzy punkty. Pokazaliśmy, że jesteśmy mocną, zgraną drużyną. Oby tak samo było w play-off. Najważniejsze mecze sezonu dopiero przecież przed nami - zakończył Dzikowski.


Wiadomo już, że mecz 9. kolejki PLŻ2 pomiędzy MDM Komputery ŻKS Ostrovią, a Kolejarzem Opole, który zaplanowano na 10 sierpnia odbędzie się w innym terminie. Spotkanie przełożono na sobotę, 23 sierpnia. Dzień później ostrowianie zakończą sezon zasadniczy meczem w Rawiczu.


Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę