OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Przyłapany pod wpływem alkoholu w kradzionym aucie

Dawid Bilski | 30.07.2014
Przyłapany pod wpływem alkoholu w kradzionym aucie
fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim

W ostatni poniedziałek lipca policjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Okazało się, że samochód którym kierował, został skradziony 3 godziny wcześniej w powiecie krotoszyńskim.


Policjanci ostrowskiej patrolówki, w miniony poniedziałek, na jednej z ulic miasta zauważyli około godziny 23:00 osobowego peugeota, który jechał niezgodnie z kierunkiem jazdy. Kierujący samochodem poruszał się drogą jednokierunkową „pod prąd".


Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, policjanci zatrzymali peugeota. Kierujący mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu. W jego organizmie stwierdzono obecność prawie 2,5 promila alkoholu. Policjanci ustalili też, że kierujący samochodem 31-letni mieszkaniec Łodzi, posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami do 2016 roku.


Na tym jednak nie koniec jego kłopotów. Policjanci sprawdzili również peugeota. Okazało się, że samochód 3 godziny wcześniej został skradziony na terenie powiatu krotoszyńskiego w Kobylinie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Wczoraj został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Tam policjanci postawili mu zarzut kradzieży samochodu, za co może mu grozić do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę