OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kadrowicze trenowali w Ostrowie

EA | 30.07.2014
Kadrowicze trenowali w Ostrowie
fot. Wojciech Tarchalski

Niespełna dwie godziny kółka na ostrowskim torze kręcili w środę żużlowcy reprezentacji Polski. Pod okiem Marka Cieślaka na Stadionie Miejskim trenowali: Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Piotr Protasiewicz i rezerwowy Krzysztof Buczkowski.


- Chodziło nam głównie o to, by chłopacy mogli sprawdzić sprzęt już przed oficjalnym piątkowym treningiem w Bydgoszczy - tłumaczy Marek Cieślak, który spokojnie podchodzi do finału Drużynowego Pucharu Świata. - Nie czuję presji. Wierzę w swój zespół i w zwycięstwo. Jak rywal okaże się lepszy, to co zrobić? Przecież się nie potknę z tego powodu - mówi Cieślak.


- Zależało nam na tym, by sobie pojeździć. Mieliśmy kilka dni wolnego i fajnie było pokręcić kilka kółek. Silnik, na którym wygrałem w Bydgoszczy Grand Prix mam odłożony na finał. Mam nadzieję, że znowu spisze się dobrze - wierzy Krzysztof Kasprzak, który powoli wraca do wysokiej formy po kontuzji kolana. – Przydał się taki trening, by pokręcić kilka kółek. Dzień wcześniej mieliśmy krótki integracyjny obóz. Teraz trening w Ostrowie, a od czwartku będziemy już w Bydgoszczy przygotowywać się do finału, który oczywiście chcemy wygrać - zapewnia Jarosław Hampel.


W 2009 roku kadrowicze również trenowali w Ostrowie przed finałem DPŚ w Lesznie, który w dramatycznych okolicznościach wygrali Polacy. Nie mamy nic przeciwko, by historia tym razem się powtórzyła w Bydgoszczy, gdzie husaria Cieślaka powalczy o swój siódmy złoty medal w DPŚ.
 

Żużlowa kadra w OstrowieŻużlowa kadra w OstrowieŻużlowa kadra w OstrowieŻużlowa kadra w OstrowieŻużlowa kadra w OstrowieŻużlowa kadra w OstrowieŻużlowa kadra w Ostrowie
fot. Dawid BilskiŻużlowa kadra w Ostrowie   (Liczba zdjęć: 22)
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę