OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

15-latek kradł rowery

Dawid Bilski | 11.07.2014
15-latek kradł rowery
fot. Wojciech Tarchalski

W czwartek policjanci ustalili i zatrzymali 15- letniego sprawcę kradzieży rowerów. Chłopak dokonał kradzieży dwóch rowerów. Teraz jego sprawą zajmie się sędzia rodzinny.


Nieletni kradł na terenie Odolanowa i Sieroszewic. W ciągu kilku dni skradł dwa rowery. Chłopak miał ułatwione zadanie, ponieważ skradzione rowery nie były zabezpieczone, dla złodzieja okazały się więc łatwym łupem. Sprawami kradzieży rowerów zajęli się policjanci z Odolanowa i Sieroszewic.


Dzięki zebranym informacjom i prowadzonym działaniom, złodzieja ustalili i zatrzymali dzielnicowi z komisariatu z Odolanowa i posterunku z Sieroszewic. 15- letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego przyznał się do kradzieży. Skradzione rowery zostały odzyskane i powróciły do właścicieli. To nie pierwsze jego kradzieże, 15- latek wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Teraz jego sprawą zajmie się sędzia rodzinny.


Przypominamy o właściwym zabezpieczaniu własnego mienia, by nie stwarzać okazji złodziejom do kradzieży. Jednym z elementów takiego zabezpieczenia i profilaktyki jest oznakowanie roweru. Pomimo tego, że znakowanie samo w sobie nie uchroni nikogo przed kradzieżą, znacząco ułatwia odszukanie właściciela w przypadku odnalezienia skradzionego jednośladu. Przypominamy, że rowery lub inne przedmioty, np. kosiarki itp. można oznakować w siedzibie Komendy lub Komisariatu.

 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę