OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Włamał się do sklepu i toalety w parku

Dawid Bilski | 10.07.2014
Włamał się do sklepu i toalety w parku
fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrowscy kryminalni ustalili sprawcę trzech kradzieży z włamaniem, do których doszło w ostatnim czasie na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. 29-letni mężczyzna został aresztowany.


29-latek znany jest ostrowskim policjantom z podobnych czynów, których dopuścił się wcześniej. Ma na swoim koncie liczne kradzieże i kradzieże z włamaniem, których dokonał sam oraz z innymi osobami.

Śledczy ustalili, że w marcu bieżącego roku mężczyzna włamał się do automatu wrzutowego toalety publicznej przy Al. Powstańców Wielkopolskich, z którego skradł kasetkę z pieniędzmi w kwocie 50 złotych.

Kolejnego czynu dopuścił się w lipcu, włamując się do automatu wrzutowego na terenie Targowiska Miejskiego, skąd skradł pieniądze w kwocie 10 złotych, a szkody jakie przy tym spowodował sięgnęły kwoty 2.000 złotych.


Ostatni jego występ to włamanie w dniu 7 lipca do jednego z ostrowskich sklepów spożywczo-przemysłowych, z którego skradł pieniądze, alkohol i papierosy, powodując straty właściciela na kwotę prawie 4.000 złotych.


Czynności podjęte przez ostrowskich policjantów pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutów za popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem. 29-latkowi grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

W środę, na wniosek prokuratora i policji sąd zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę