OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Drugie miejsce młodzika starszego
Drugie miejsce młodzika starszego

Drugie miejsce młodzika starszego

redakcja | 28.02.2011

W sobotę w Pleszewie odbył się turniej halowy młodzika starszego rocznik 1998. W turnieju brało udział sześć drużyn: dwie Stali Pleszew, LKS Centra Ostrów, LKS Gołuchów, Pieruszyce i TP Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.

Ze względu na niewielką liczbę drużyn mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po losowaniu ostrowska drużyna została rozstawiona z nr 4 i przyszło jej zagrać pierwszy mecz z LKS Centrą Ostrów. Po dość zaciętym derbowym spotkaniu TP Ostrovia 1909 okazała się lepsza od swojego lokalnego rywala i z wynikiem 2:1 zdobyła pierwsze trzy punkty.
 

Drugie spotkanie Ostrovia rozegrała z drużyną z Gołuchowa. Można powiedzieć, że te dwie drużyny znają się na wylot, bo to już piąty turniej, gdzie biało-czerwonym przyszło zmierzyć się z tymi zawodnikami. Po kolejnym zaciętym spotkaniu Ostrovia strzeliła decydującą bramkę i wygrała spotkanie 1:0.
 

Z dorobkiem sześciu punktów ostrowianie przystąpili do spotkania z Pieruszycami. Ten niełatwy mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla biało-czerwonych i z kompletem 9 punktów niezagrożona Ostrovia 1909, będąc na pozycji lidera, czekała na rywali ze Stali Pleszew.

Kolejne dwa mecze miały rozstrzygnąć, kto zajmie pierwsze i drugie miejsce w turnieju. Dwie drużyny z Pleszewa wysoko zawiesiły poprzeczkę ostrowianom. Ww pierwszym spotkaniu drużyna z Pleszewa po niezrozumiałych decyzjach sędziego, wygrywając 1:0, wysunęła się na prowadzenie w całym turnieju.
W ostatnim meczu znów przyszło zawodnikom Ostrovii zagrać z gospodarzami turnieju. Mecz był bardzo zacięty, ale głównym bohaterem spotkania ponownie okazał się sędzia i jego decyzje. Przy dużej dominacji piłkarzy Ostrovii 1909 na boisku, po błędnych decyzjach sędziego, mecz zakończył się wysokim remisem 3:3. Ten wynik dawał zawodnikom trenera Bartosza Bożka tylko i aż kolejne już 2 miejsce.

Zawodnicy Ostrovii 1909 odebrali okazały puchar i dyplom za drugie miejsce oraz pamiątkowe srebrne medale.


Skład Ostrovii 1909: Powalisz Patryk, Graczyk Tomasz, Szmajdziński Bartosz, Kania Maciej, Jankowski Michał, Kopa Gracjan, Wybierała Damian, Jankowski Szymon, Zieliński Jakub, Stasiak Nikodem.
Trener: Bartosz Bożek.
 

Wyniki:
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Centra Ostrów Wlkp 2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów 1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Pieruszyce 2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Stal I Pleszew 0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Stal II Pleszew 3:3

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę