OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zarekwirowali podrabianą odzież

Dawid Bilski | 06.07.2014
Zarekwirowali podrabianą odzież
fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. przeprowadzili w Ostrowie Wielkopolskim kontrole sklepów i bazarów. W wyniku tych działań policjanci ujawnili i zabezpieczyli podróbki znanych marek o szacowanej wartości rynkowej ok. 150 tys. zł.


Czterem osobom prowadzącym działalność gospodarczą, gdzie sprzedawane były podrabiane towary, grozi nawet do 5 lat więzienia.


2 lipca br. policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przy współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. przeprowadzili kontrole w sklepach i na targowiskach na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Policjanci ujawnili 4 punkty sprzedaży, gdzie klienci mogli kupić podróbki znanych, światowych marek.


Podczas kontroli policjanci zabezpieczyli odzież, torebki, okulary, biżuterię itp. Artykuły te miały na sobie zastrzeżone znaki towarowe. Wartość rynkowa zabezpieczonych produktów to ok. 150 tys. zł.

Za naruszenie przepisów z Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej 4 podejrzanym prowadzącym działalność gospodarczą grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub nawet do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę