OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrovia 1909 ruszyła z przygotowaniami

Dawid Bilski | 03.07.2014
Ostrovia 1909 ruszyła z przygotowaniami
fot. Dawid Bilski

Dwa treningi za sobą ma zespół piłkarzy Ostrovii 1909. Biało-czerwoni wraz z początkiem lipca rozpoczęli przygotowania do występów na boiskach III ligi.


Po spadku z II ligi w ostrowskim zespole w trakcie letniej przerwy doszło do wielu zmian. Prowadzenie Ostrovii 1909 przejął Piotr Konstanciak. Z tą drużyną pożegnali się między innymi: Bartosz Pawłowski, Łukasz Wiącek, Maciej Kowalski-Haberek, Michał Wrzesiński, Krzysztof Gościniak, Bartosz Szepeta czy Szymon Sołtyński.


Do klubu powrócili zawodnicy, którzy w ostatnim czasie byli wypożyczeni do innych drużyn. Akces gry w biało-czerwonych barwach wyrazili między innymi: Konrad Rusek, Michał Majer, Jakub Jędrzejak, Łukasz Szczepański czy Michał Janoś.


Trener Piotr Konstanciak ma aktualnie problem z obsadzeniem bramki. Na testach przebywa Rafał Peksa, ostatnio grający w A-klasowym Strażaku Słupia. W czwartek z kolei mają się odbyć rozmowy z jednym z doświadczonych bramkarzy z naszego regionu.


Sezon 2014/2015 ma ruszyć w pierwszy weekend sierpnia. Do tego terminu szkoleniowiec ostrowskiego zespołu zaplanował dla swoich podopiecznych 21 jednostek treningowych oraz kilka spotkań kontrolnych. 19 lipca natomiast Ostrovia 1909 zagra w Pucharze Polski na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę