OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kobieta uszkodziła auto firmy ochroniarskiej

Dawid Bilski | 30.06.2014
Kobieta uszkodziła auto firmy ochroniarskiej
fot. Wojciech Tarchalski

W minioną sobotę ostrowscy policjanci zatrzymali sprawczynię uszkodzenia samochodu osobowego. Kobieta celowo uszkodziła samochód jednej z firm ochroniarskich. Zniszczenia pojazdu oszacowano na kwotę 3 tysięcy złotych.


W ubiegłą sobotę w godzinach popołudniowych, kobieta przechodząc ulicą zobaczyła stojący na parkingu samochód służbowy należący do pracowników jednej z firm ochroniarskich. Nie zważając na dalsze konsekwencje swojego zachowania kobieta chwyciła kostkę brukową i rzuciła w pojazd. Gdy dała upust swym emocjom, oddaliła się w kierunku swojego miejsca zamieszkania.


O uszkodzonym samochodzie pracowników ochrony powiadomił przechodzący w tym czasie mężczyzna, opisując wygląd kobiety. Po chwili rysopisem dysponowały już wszystkie patrole policji. Trzy godziny później w centrum miasta policjanci zatrzymali podejrzewaną o uszkodzenie samochodu kobietę.


Okazała się nią 40-letnia mieszkanka Ostrowa Wielkopolskiego. Kobieta wyjaśniała policjantom, że powodem jej zachowania były wcześniejsze nieporozumienia z pracownikami firmy ochroniarskiej. Jak sama stwierdziła, samochód uszkodziła z premedytacją w ramach „odwetu".


Kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia mienia wartości 3 tysięcy złotych. Przestępstwo, którego się dopuściła zagrożone jest karą 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę