OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Bójka na dyskotece

Dawid Bilski | 26.06.2014
Bójka na dyskotece
fot. Wojciech Tarchalski

Zabawa w minioną niedzielę na jednej z dyskotek w powiecie ostrowskim, nie będzie miłym wspomnieniem dla kilku młodych mężczyzn. W wyniku bójki jeden z nich trafił do szpitala, a drugi uczestnik dyskoteki spędził noc w policyjnym areszcie. Policjanci ustalili też trzeciego mężczyznę biorącego udział w bójce, który następnego dnia również zgłosił się do szpitala. Za udział w bójce grozi im do 3 lat więzienia.


Weekendy to czas, który wiele osób poświęca na rozrywkę. Dyskoteki oraz kluby rozrywkowe cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży. Z takiej formy wypoczynku skorzystała również trójka młodych mężczyzn. Jednakże to co po jakimś czasie wydarzyło się pomiędzy nimi nie miało nic wspólnego z zabawą. Pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumień, których powodem jak się później okazało była młoda dziewczyna, bawiąca się z jednym z nich.


Mężczyźni od słów przeszli do rękoczynów. Ochrona lokalu była zmuszona wyprowadzić z dyskoteki bijących się mężczyzn. Ci jednak nie odpuścili i swoje racje każdy próbował udowodnić już na zewnątrz lokalu. Mężczyźni nie przebierali w środkach, w efekcie czego jeden z nich trafił do ostrowskiego szpitala.

Wezwani na miejsce policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22- letniego mieszkańca powiatu pleszewskiego biorącego udział w bójce. Trzecim uczestnikiem bójki jak ustalili policjanci był 19- letni mieszkaniec powiatu kaliskiego.


Mężczyźni tej zabawy na pewno nie będą mogli zaliczyć do udanych, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale także i prawnych. Cala trójka usłyszała zarzut udziału w bójce, za co może im grozić do 3 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę