OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Gollob i Sajfutdinow potrenują w Ostrowie

EA | 13.06.2014
Gollob i Sajfutdinow potrenują w Ostrowie
fot. Wojciech Tarchalski
Tomasz Gollob ponownie zagości na ostrowskim torze

Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinow i Adrian Miedziński - między innymi ci żużlowcy Unibaksu Toruń pojadą w piątkowym treningu punktowanym z MDM Komputery ŻKS Ostrovia. Początek sparingu na Stadionie Miejskim o godzinie 16:00.


Dla Unibaksu Toruń trening punktowany w Ostrowie to doskonała okazja do przyzwyczajenia się do toru o podobnej geometrii i nawierzchni jak obiekt w Lesznie, gdzie w niedzielę dojdzie do niesamowicie ważnego meczu Fogo Unii Leszno z wicemistrzem Polski. Kto wie, czy to spotkanie nie zadecyduje o miejscu jeden z tych drużyn w fazie play-off. - Unibaks na trening punktowany w Ostrowie awizuje bardzo mocny skład. Zabraknie tylko Chrisa Holdera i Darcy’ego Warda, którzy mają trening w Malilii przed Grand Prix. Będzie za to Tomasz Gollob, Emil Sajfutdinow i Adrian Miedziński - wyjaśnia Andrzej Mizera.


Ostrowianie z kolei przygotowują się do niedzielnego meczu na szczycie Polskiej 2. Ligi Żużlowej z KSM-em Krosno. - W piątek w naszych barwach wystąpi m.in. Timo Lahti oraz krajowi seniorzy - mówi Grzegorz Dzikowski. - W sobotę na torze w Ostrowie trenować ma m.in. Peter Karlsson, który zakupił nowe silniki na polską ligę i chce je odpowiednio spasować do ostrowskiego toru - dodaje Mirosław Wodniczak. Dodajmy, że MDM Komputery ŻKS Ostrovia w treningu punktowanym z Unibaksem wsparty będzie trójką żużlowców gorzowskiej Stali, która gościnnie wystąpi w Ostrowie.


Fanów speedwaya z Ostrowa czeka więc spora dawka żużla. W piątek trening punktowany z Unibaksem, w sobotę o godzinie 17:00 bardzo ważny mecz o pozycję lidera tabeli PLŻ2, a w poniedziałek o godzinie 17:30 zaległy ćwierćfinał IMP. Będzie się działo!


Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę