OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Sportowe zmagania osób niepełnosprawnych na Stadionie Miejskim

Dawid Bilski | 12.06.2014
Sportowe zmagania osób niepełnosprawnych na Stadionie Miejskim
fot. Dawid Bilski

Nie często się zdarza by jednego dnia na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim można było obserwować rywalizację na zielonej murawie i torze żużlowym. Takie wydarzenie miało miejsce w czwartek.


Już po raz kolejny Stowarzyszenie Promocji Rozwoju Dziecka oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej „Tęcza” przygotowały imprezę integracyjną dla osób niepełnosprawnych. W VII Turnieju Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych zagrało 10 zespołów. W wielkim finale WTZ Krotoszyn pokonał WTZ Nowolipsk 3:0. Trzecie miejsce zajęła ekipa Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej z Nowym Skalmierzyc. Ambitnie w imprezie walczyli gospodarze. Ekipa WTZ „Tęcza” ostatecznie zajęła szóstą lokatę.


Swój mały jubileusz miał Wyścig Wózkowiczów, który odbył się po raz piąty. Najszybciej wyznaczony dystans na prostej ostrowskiego toru pokonał Krzysztof Jończak z ŚDŚ Odolanów.


Na najlepszych uczestników turnieju piłkarskiego jak i zmagań wózkowiczów czekały nagrody. Najważniejsza jednak na tej imprezie była dobra zabawa i integracja środowiska osób niepełnosprawnych z terenu południowej Wielkopolski.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

VII Turniej Piłki Nożnej Osób NiepełnosprawnychVII Turniej Piłki Nożnej Osób NiepełnosprawnychVII Turniej Piłki Nożnej Osób NiepełnosprawnychVII Turniej Piłki Nożnej Osób NiepełnosprawnychVII Turniej Piłki Nożnej Osób NiepełnosprawnychVII Turniej Piłki Nożnej Osób NiepełnosprawnychVII Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych
fot. Dawid BilskiVII Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych   (Liczba zdjęć: 33)
Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę