OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Głosuj na Bieg Republiki. Organizator może wygrać 100 tysięcy złotych

Dawid Bilski | 10.06.2014
Głosuj na Bieg Republiki. Organizator może wygrać 100 tysięcy złotych
fot. Redakcja

Ruszyło głosowanie na Biegowe Wydarzenie Roku. Organizatorem konkursu jest Fundacja „Festiwal Biegów”. Wśród nominowanych imprez jest Bieg Republiki Ostrowskiej -€“ jeden z najstarszych ulicznych biegów w Polsce.


W poprzednim roku odbyła się już 51. edycja tej imprezy, która na przestrzeni lat zmieniała nazwy. W 2013 roku padł rekord frekwencji. W biegu na dystansie 10 kilometrów wystartowało ponad 600 osób, a ponad 400 uczestniczyło w biegach młodzieżowych.


Głosować na Bieg Republiki Ostrowskiej można za pośrednictwem Internetu lub wysyłając SMS. Aby zagłosować internetowo wystarczy wejść na stronę http://www.festiwalbiegowy.pl/vot5, wybrać z listy Bieg Republiki Ostrowskiej, podać swój adres email oraz nr telefonu, a następnie kliknąć na otrzymany na pocztę elektroniczną link. Aby oddać ważny głos trzeba podać adres e-mail i telefon potrzebny do weryfikacji ważności oddanego głosu.


Aby zagłosować telefonicznie na Bieg Republiki Ostrowskiej należy wysłać SMS pod numer 70120 (koszt 50 gr netto). W treści należy wpisać hasło BIEG.49. Z jednego telefonu można oddać tylko jeden głos. Głosy będą weryfikowane - w przypadku dużej liczby głosów oddanych z jednego nr telefonu na jednego kandydata głosy te będą nieważne.


Wśród głosujących poprzez stronę jak i przez SMS rozlosowanych zostanie 20 nagród w postaci voucherów o wartości 500 zł każdy na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym. Warunkiem odbioru vouchera jest obecność na V Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdrój, w dniach 5-7 września 2014. Vouchery można będzie odebrać tylko osobiście podczas V Festiwalu.


Głosowanie trwa w terminie od 7 czerwca do 3 września 2014 do godziny 12.00. Organizator zwycięskiego wydarzenia biegowego otrzyma: tytuł „Biegowe Wydarzenie Roku”, dyplom oraz nagrodę o wartości 100 000 zł. Organizatorzy pozostałych nominowanych wydarzeń otrzymują wyróżnienia. Nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej gali Festiwalu Biegów w Krynicy-Zdrój, która odbędzie się w dniu 5 września 2014 roku, pierwszego dnia Festiwalu Biegowego.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę