OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Centra obroniła puchar
fot. Dawid Bilski

Centra obroniła puchar

Hubert Błaszczyk | 26.04.2012

Centra Ostrów Wielkopolski wygrała z LKS-em Gołuchów 2:0 i sięgnęła po Okręgowy Puchar Polski. Jest to drugie z rzędu zwycięstwo ostrowian w tych rozgrywkach. Przed rokiem podopieczni Marka Wojtasiaka również okazali się lepsi od drużyny z Gołuchowa.


Gospodarze środowego pojedynku prowadzenie objęli pod koniec pierwszej połowy, kiedy celnym strzałem popisał się Grzegorz Korecki. Chwilę później mogło być 1:1, ale bramki dla gości nie uznał sędzia finałowego spotkania. Zdaniem arbitra gracz LKS-u był na pozycji spalonej. Na początku drugiej połowy na 2:0 podwyższył Tomasz Ulichnowski. Co ciekawe, to zawodnicy Centry mogli jeszcze strzelić kilka bramek, ale szwankowała dokładność. Warto dodać, że dobrze w bramce ostrowian spisywał się Krystian Anioł, który wybronił kilka niebezpiecznych sytuacji.


- Na pewno graliśmy spokojniej niż przed rokiem. Pierwsza bramka padła tuż przed przerwą, ale Gołuchów chwilę później prawie odrobił tę stratę. Sędzia podniósł jednak chorągiewkę, uznając, że był spalony. Nie wiem, czy był spalony, czy nie, ale na pewno cieszyliśmy się, że do szatni schodziliśmy, prowadząc 1:0 - powiedział Radiu Centrum Grzegorz Korecki.
 

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę