OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Złodziej rowerów zatrzymany

Dawid Bilski | 02.06.2014
Złodziej rowerów zatrzymany

Ostrowscy kryminalni ustalili i zatrzymali 26- letniego sprawcę kradzieży wartościowych rowerów. Mężczyzna w ciągu kilku dni dokonał kradzieży czterech rowerów. Za popełnione przestępstwo grozi mu 5 lat więzienia.


Mężczyzna kradł rowery na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dzięki zebranym informacjom i pracy operacyjnej policjanci zatrzymali złodzieja, który w toku przesłuchania przyznał się do kradzieży jednośladów. Jak ustalili policjanci pierwszej kradzieży roweru dokonał pod koniec kwietnia tego roku. Kolejne kradzieże miały miejsce w drugiej połowie maja.


Sprawcą kradzieży okazał się mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który ma bogatą kartotekę i znany jest ostrowskim policjantom. Tym razem łupem złodzieja były wartościowe rowery, gdzie łączna ich wartość to 5400 złotych. Rowery kradł z ulicy, parkingów jak i prywatnych posesji, a następnie sprzedawał je m. in. na terenie Kalisza.


Policjanci ustalają miejsca, w które mogły trafić skradzione rowery. 26- latek usłyszał cztery zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat więzienia.Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę