OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zatrzymano dwójkę włamywaczy

Dawid Bilski | 29.05.2014
Zatrzymano dwójkę włamywaczy

Policjanci z Komendy Powiatowej w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w kwietniu i w maju tego roku dokonali kilku włamań na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Za kradzieże i włamania grozi im nawet 10 lat więzienia.


Złodzieje włamywali się do pomieszczeń gospodarczych znajdujących się na posesjach w różnych częściach miasta. Ich łupem padały głównie elektronarzędzia, części samochodowe, czy też myjka ciśnieniowa. Skradzione rzeczy zastawiali najczęściej w miejscowych lombardach.


Sprawą włamań zajmowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy. Zebrane przez nich informacje oraz zabezpieczone ślady pozwoliły im na ustalenie sprawców tych włamań. Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn bardzo dobrze znanych w lokalnym środowisku przestępczym.


Złodziejami okazali się mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego w wieku 20 i 22 lat. Za kradzieże i włamania byli już wielokrotnie notowani w policyjnych kartotekach. W trakcie postępowania policjanci ustalili, że starszy z nich ma na swoim koncie również kradzież roweru wartości kilkuset złotych.


Sprawcy swoim przestępczym działaniem wyrządzili szkody na ponad 3,5 tysiąca złotych. Mężczyźni usłyszeli w sumie 6 zarzutów związanych z kradzieżami i włamaniami. Za popełnione przestępstwo grozi im 10 lat więzienia.Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę