OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Pijana 32-latka pojechała na komendę sprawdzić swój stan trzeźwości. Straciła prawo jazdy

Dawid Bilski | 26.05.2014
Pijana 32-latka pojechała na komendę sprawdzić swój stan trzeźwości. Straciła prawo jazdy
fot. Redakcja

 Ostrowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 32-letniej kobiecie, która chciała sprawdzić swój stan trzeźwości. Szkopuł w tym, że kobieta przyjechała do komendy samochodem... mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.


Kłótnia pomiędzy 41-letnim mężczyzną a jego 32-letnią partnerką, nie wyszła kobiecie na dobre. Powodem kłótni był alkohol. Mężczyzna utrzymywał, że jego partnerka jest pod wpływem alkoholu, czemu ona zaprzeczała. Wtedy postanowili spór rozstrzygnąć przeprowadzeniem badania w Komendzie Policji.

32-latka, która wcześniej piła piwo, zasiadła za kierownicą seata. Pobudzona dodatkowo sprzeczką, doprowadziła na drodze do kilku sytuacji grożących zderzeniem z innymi samochodami. Przerażony jazdą kobiety mężczyzna, zrezygnował z dalszej podróży i na Policję udał się pieszo.


Kobieta po drodze zrobiła jeszcze przystanek w jednym z barów, w którym wypiła kolejne piwo. W końcu dotarła do dyżurnego ostrowskiej komendy, chcąc potwierdzić stan trzeźwości. Niestety dla niej potwierdziła, że jest nietrzeźwa. Alkometr wskazał, że 32-latka ma organizmie ponad 2 promile alkoholu.


Tym sposobem kobieta straciła prawo jazdy i za kierowanie w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadać przed sądem. To kolejny przykład na to, że alkohol nie idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę