OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zapisy do VIII Maratonu Ostrowskiego

Dawid Bilski | 26.05.2014
Zapisy do VIII Maratonu Ostrowskiego

Kilkudziesięciu biegaczy zapisało się już do uczestnictwa w VIII Maratonie Ostrowskim im. Marka Jakowczyka, który 29 czerwca rozegrany zostanie nad zalewem Piaski-Szczygliczka.


Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Maraton Ostrów przy dofinansowaniu ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski. Dystans maratonu to 6 pętli po 7032 metrów. Zaplanowano również bieg dodatkowy na dystansie o połowę krótszym. Prawo do uczestnictwa posiadają osoby, które w dniu 29.06.2014 r. mają ukończone 18 lat (Maraton) lub 16 Lat ( Półmaraton) i okażą dokument stwierdzający tożsamość podczas weryfikacji. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie przedstawienie podczas weryfikacji zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w biegu maratońskim lub złożenie podpisu pod oświadczeniem o starcie na własną odpowiedzialność.


Zgłoszeń do 15 czerwca można dokonywać drogą elektroniczną tutaj. Możliwe będzie również zapisanie się w biurze zawodów w dniu biegu. Udział w biegu jest płatny. Wysokość opłat jest uzależniona od terminu jej wniesienia od 30 do 100 złotych.

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę