OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrovia 1909 spadła do III ligi. Znów straciła gola w końcówce

Dawid Bilski | 26.05.2014
Ostrovia 1909 spadła do III ligi. Znów straciła gola w końcówce
fot. Dawid Bilski
Tak biało-czerwoni cieszyli się po zdobytej bramce

Piłkarze Ostrovii 1909 kiedy w niedzielne popołudnie przystępowali do meczu z Górnikiem Wałbrzych po sobotnich wynikach 32. kolejki wiedzieli, że nic już ich przed spadkiem do III ligi nie uchroni.


Najwyraźniej to sprawiło, że w pierwszej części pojedynku grali niemrawo. Do ich stylu dostowali się przyjezdni i grupa 200 fanów obserwowała bardzo słabe widowisko. W 15 minucie uderzał z dystansu kapitan gości, Tomasz Wepa, ale wprost w ręce Bartosza Pawłowskiego. W 20 minucie biało-czerwoni wykonywali rzut rożny, ale niecelnie nad bramką uderzył Damian Michalski. 5 minut przed przerwą z lewej strony w polu karnym uderzał Michał Wrzesiński, ale futbolówka przeszła wzdłuż linii bramkowej i opuściła plac gry.


Biało-czerwoni z większym zaangażowaniem wyszli na drugą odsłonę meczu i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 46 minucie piłkę do siatki skierował Michał Wrzesiński po dograniu Bartosza Szepety. Ten drugi w 62 minucie mógł być jednak antybohaterem spotkania. Stracił futbolówkę przed własnym polem karnym na rzecz kapitana gości Tomasza Wepy, jednak uratował go Bartosz Pawłowski pewnie interweniując między słupkami. W końcówce meczu mieliśmy powtórkę z niedalekiej przeszłości. To już kolejny pojedynek w tej rundzie kiedy piłkarze ostrowskiego zespołu pozwalają sobie na stratę gola. Do stanu 1:1 w 89 minucie doprowadził Adrian Moszyk.


Ostrovia 1909 - Górnik Wałbrzych 1:1 (0:0)

Bramki:
1:0 Michał Wrzesiński (46’)

1:1 Adrian Moszyk (89’)Ostrovia:

Pawłowski – Szymanowski, Reyer, Cyfert, Błaszczyk, Wrzesiński, Szepeta, Kowalski-Haberek, Sołtyński (65’ Kaczmarek), Gościniak (89’ Kempiński), Michalski (58’ Stawiński).

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę