OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Program partnerski M2M i darmowe warsztaty o zarabianiu

Program partnerski M2M i darmowe warsztaty o zarabianiu

artykuł sponsorowany | 21.05.2014

Czym jest program partnerski Money2Money?

Money2Money jest jednym z najstarszych programów partnerskich na polskim rynku – działa z powodzeniem już dekadę i do tej pory swoim Partnerom wypłacił już ponad 15,5 mln zł. To możliwość zarobkowania w sieci oraz poza nią bez konieczności zakładania własnej działalności. Każdy, kto podpisze umowę o współpracę w programie, dostaje zestaw gotowych, sprawdzonych narzędzi do polecania i promowania produktów z oferty. Za wszystkie sprzedane produkty finansowe za pośrednictwem własnej witryny oraz poprzez polecenia bezpośrednie otrzymuje się prowizję według określonych, ale negocjowalnych (w zależności od aktywności) stawek. W M2M wszystko odbywa się online, co stwarza możliwości zarabiania w dowolnym miejscu, dowolnym czasie i bez prowadzenia rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami. Program M2M zapewnia proste zasady, wiedzę i doświadczenie, a także, co istotne, konkurencyjne stawki.


Co zapewnia program M2M?

Money2Money wszystkim swoim partnerom, z którymi współpracuje, przygotowuje platformę finansową. Zawiera ona szczegółową ofertę produktów i usług finansowych oraz opisy produktów i wnioski do ich zamawiania. Na stronie M2M znaleźć można ponad 300 ofert instytucji finansowych, taka szeroka gama propozycji pozwala każdemu z użytkowników znalezienie odpowiedni produkt dla siebie. Dostępna platforma finansowa aktualizuje się samoczynnie – partner nie musi przejmować się detalami. Wystarczy skupić się na sprzedawaniu. Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje od M2M szereg rozwiązań, które pomogą zapewnić unikalność jego strony internetowej, takie jak: kalkulatory, wyszukiwarki i inne. Wszystkie te opcje, a także oferty banków można samodzielnie wykorzystywać, aby tworzyć własną, spersonalizowaną stronę WWW.


Na czym można zarobić?

Wydawca M2M i Agent M2M to kilka różnych możliwości generowania przychodów on-line i off-line. W M2M zarabia się na każdym wysłanym wniosku oraz na prowizji od sprzedaży. W Programie Partnerskim Money2Money są aż cztery sposoby zarabiania. Pierwszym z nich jest polecanie produktów finansowych z oferty M2M, innym osobom. Za to otrzymuje się prowizję. Kolejny sposób to zbieranie zgody na przetwarzanie danych klientów, z którymi partner współpracuje przez MarketMoney.pl. Wówczas otrzymuje się bonus w wysokości 20% od każdego przychodu jaki M2M zrealizuje na konkretnym kliencie. Następny krok zarabiania polega na polecaniu przystąpienia do programu partnerskiego M2M innym. W ten sposób można otrzymać premię w wysokości aż 20% od zarobków z prowizji Partnerów M2M, którzy zarejestrują się dzięki nam i kolejne 10% od Partnerów, którzy przystąpią do programu z polecenia. Ostatnią możliwością zarobku są dodatkowe bonusy pieniężne, które otrzymuje się za nadzwyczajne zaangażowanie.


Jak zacząć zarabiać?

To proste: trzeba najpierw poznać szczegóły, dowiedzieć się więcej, a potem dołączyć do programu. W maju i czerwcu ruszają bezpłatne warsztaty o zarabianiu organizowane przez M2M. Pierwsze z nich odbędą się 29 maja w Katowicach, następnym punktem jest Poznań i tam szkolenie będzie 5 czerwca, a kolejnym – 11 czerwca - Warszawa. Na warsztaty może przyjść każdy, kto zainteresowany jest zarabianiem pieniędzy, a w szczególności:

  • właściciele stron WWW, for i blogów internetowych, którzy chcą na nich zarabiać więcej lub dopiero rozpocząć zarabianie,

  • agenci ubezpieczeniowi, doradcy finansowi, pośrednicy w sprzedaży nieruchomości, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o produkty komplementarne i na nich dodatkowo zarabiać,

  • studenci i osoby, które chcą zarobić "przy okazji" albo zbudować solidne fundamenty biznesu opartego na produktach finansowych,

  • osoby posiadające struktury sprzedażowe oraz Ci którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z generowaniem dochodu pasywnego

Zapisz się na bezpłatne warsztaty z zarabiania już dziś na www.money2money.com.pl/siecizarabiaj/. Liczba miejsc ograniczona.


Czy warto uczestniczyć w warsztatach?

Wybierając się na bezpłatne warsztaty można liczyć na potężny zastrzyk informacji. Eksperci M2M zaprezentują poszczególne elementy, które umożliwią dodatkowy zarobek lub rozwinięcie dotychczasowego biznesu. Specjaliści od zarabiania w sieci, zarządzania i e-commerce nauczą jak efektywnie korzystać z narzędzi dostępnych w M2M. Na szkoleniu uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z nowościami, jakie przygotował Money2Money. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Warto zapoznać się z całą ofertą na stronie www.money2money.com.pl.

Kategoria: Polecane
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę